Mnohem víc než jen kapsle

První české kompostovatelné kapsle s výběrovou kávou od pražírny The Miners. Chuťově vyvážené a obsahují brazilskou kávu z farmy Boa Vista do Povo, Araponga praženou u nás ve Vršovicích.

Skvělá káva. Jednoduše.

Chceme spojovat lidi, kteří k tomu, co dělají, přistupují s nadšením a zápalem pro věc. A stejnou filozofií se řídíme i my v The Miners, kde s láskou pečlivě vybíráme, pražíme, a připravujeme kávu.
 
Naše produkty i design stojí na jednoduchosti, kvalitě a udržitelnosti – ideální kombinace pro načerpání energie a inspirací pro plnění vašich vlastních snů. 
Naším cílem je, aby byla skvělá káva jednoduše dostupná opravdu všem, kdekoli, kdykoli a s ohledem na přírodu. Prostě "Skvělá káva, jednoduše". A proto jsme se rozhodli, že se staneme 1. českou pražírnou, která vyrábí výběrovou kávu ve formě 100% kompostovatelných kapslí kompatibilních s NESPRESSO kávovary (Kávové kapsle The Miners Coffee & Characters nemají žádnou vazbu k Nestlé a ke značkám NESPRESSO).
C1B5FF13-7821-4475-8047-8F0D33E154C1_edi

Káva s příběhem

Co je nejdůležitější při pražení? Nezkazit to, co dokázala příroda společně s farmáři, kteří kávu vypěstovali. Respektujeme lidskou práci i přirozenost pravé kávové chuti. Pokud váš šálek chutná po hrozinkách nebo bobulovém ovoci, jde o přirozenou vlastnost kávy zvýrazněnou způsobem pražení. Nepřidáváme žádné pro kávu nepřirozené příchutě.
Kávu vybíráme podle sezónní sklizně, přání / poptávce našich zákazníků, vlastní chuti a dlouhodobého plánování spotřeby.
 

Šetrnost k přírodě

 
Untitled_2.12.1.jpg

Skvělá chut'

Speciální technologie pražení a mletí přináší do našich kapslí vše co milujeme u výběrové kávy:
sladkost, šťavnatost a intenzitu.
Chut'ový profil: sladkost hořké čokolády a pekanových ořechů s tóny květového medu.
 
ligtening.png
Doprava zdarma
od 700 Kč
coffee.png
Čerstvě pražená výběrová káva
like.png
Odesíláme v pracovní dny do 24 hodin.
The Miners Coffee Capsules Brazil x 10 pcs

The Miners Coffee Capsules Brazil x 10 pcs

Kč160.00Price
 

Objednejte si kapsle od The Miners

photo5413412931074371610_edited.jpg

Tomáš Rezek

"S kávou pracuji už nějaký ten pátek a jsem vdečný když někdo k této surovině přistupuje s láskou a respektem. Protože nám tady i rychle dochází.
A i v The Miners vědí jak na to. Ať už designem jejich kaváren, samotnou kávou a nebo jejich nový skvělý projekt se 100% kompostovatelnými kapslemi ze dřeva s výběrovou kávou. Jsem rád, že jsem mohl být součástí tohohle projektu."
photo5413412931074371612_edited.jpg

Veronika Tazlerová

"Dlouho jsem hledala způsob, jak si doma po ránu dopřát výběrovou kávu, aniž bych musela vstávat o hodinu dřív, abych si stihla připravit V60. Kapsle The Miners jsou skvělé a jsem moc ráda, že se do nich v The Miners pustili!"
photo5413412931074371613_edited.jpg

Michal Hrabec

"Nikdy jsem nebyl příznivcem kapslové kávy. V Miners ale vzali skutečnou prémiovou kávu a do kapsle ji dali správné množství. Snadno si tak může skvělou kávu připravit i ten, kdo nechce trávit čas přípravou espressa v pákovém kávovaru.
Výsledný šálek mě mile překvapil, byl mnohem lepší než v mnoha kavárnách."
kapsle-na-stole.jpg