O nás

Jsme kavárenský řetězec s vlastní pražírnou založený v březnu 2019. Zabýváme se přípravou a pražením výběrové kávy, přičemž našim cílem je zpřístupnit každému kvalitní výběrovou kávu. Poskytujeme prostor pro práci a studium s šálkem skvělé kávy pro povzbuzení mysli k dosažení cílů našich ambiciózních zákazníků.

Snažíme se neustále se rozvíjet a posouvat se dopředu, proto jsme otevřeli již několik poboček v Praze a plánujeme naší startup energii dále šířit do světa a náš nezpomalující rozvoj pokračuje brzkým otevřením dalších kaváren v Barceloně. Zápal pro práci na velkých projektech také šíříme do coworkingových prostor i tradičních kanceláří, kde pak po boku stejně ambiciózních lidí mohou všichni čerpat motivaci se šálkem výběrové kávy.

Zaměřujeme se i na rozvoj komunity, a proto pořádáme pravidelné akce, například cuppingy, swapy, nebo slavný MINERS run, kdy společně vyrazíme na běh po městě, který zakončíme kávou zdarma v naší kavárně, abychom krom vaší mysli pomáhali nabít i vaše tělo.

Ačkoliv výběrová káva je naším hlavním posláním, máme i vlastní pekárnu, kde denně pečeme čerstvé pečivo, dezerty a sendviče abyste mohli čerpat energii nejen z kávy, ale i z ručně vyrobeného jídla. Dalším důležitým aspektem jsou naši baristé – jelikož ruce za kávovarem dokáží ovlivnit finální chuť kávy, vytvořili jsme týdenní školící program, kterým každý náš barista projde a na konci složí zkoušku, aby byl schopný naservírovat ten nejlepší šálek kávy a zrealizovat tím vizi našich pražičů. Pro pražírnu THE MINERS je důležité, aby všechna práce spojena s cestou z plantáží až do vašeho šálku byla na nás a na vás už bylo jen vychutnávání skvělé kávy.

Inovace jsou součástí našeho každodenního života, pořád se snažíme přijít s něčím novým. Náš nejnovější velký projekt jsou plně kompostovatelné kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso, které zpřístupňují výběrovou kávu jednoduše všem, a to kdekoliv a kdykoliv. Na projekt se nám povedlo získat financování skrz úspěšnou HitHit kampaň. Ještě více se o kampani a o nás můžete dočíst v CzechCrunch a Forbes.

The Miners Coffee
The Miners Coffee

6x v Praze

THE MINERS je městským kulturním centrem, kde se potkávají moderní lidé, aby pracovali na svých projektech, sdíleli nápady a vychutnali si šálek vynikající kávy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení