Roastery

Naši pražírnu jsme otevřeli v březnu 2020, pražit jsme začali hlavně proto, abychom naplnili potřeby našich zákazníků i kaváren.

Pražírna se nyní nachází ve Vršovicích, kde je uzavřena pro veřejnost, avšak již pracujeme na otevření nové, větší pražírny, kde se budete moct na náš proces pražení sami podívat.

Na pražičce Giesen W15 pražíme třikrát týdně, abychom mohli nabídnout komplexní variaci kávy nejen pro naše účely, ale i pro jedince, firmy a kavárny. Dále také nabízíme doručení hned druhý den po pražení, abychom byli schopni vám doručit tu nejčerstvější kávu.

Většinou spolupracujeme přímo s farmáři, díky čemuž jsme schopni nabízet nejzajímavější kávy z celého světa s rozmanitými způsoby fermentací a zpracování.

Náš nejnovější velký projekt vznikl s cílem zpřístupnit výběrovou kávu, rychle, jednoduše, kdykoliv a kdekoliv. Proto jsme jako první v České republice uvedli na trh 100% kompostovatelné kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso. Tento inovativní startup se nám povedlo zrealizovat díky financování skrz úspěšnou HitHit kampaň.

Neustále pracujeme na tom, abychom poskytli naši kávu a energii všem od zkušených baristů, přes domácí nadšence až po kanceláře.

 
 
The Miners Coffee

6x in Prague

THE MINERS je městským kulturním centrem, kde se potkávají moderní lidé, aby pracovali na svých projektech, sdíleli nápady a vychutnali si šálek vynikající kávy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení